شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

آشنایی با کلوپ مرکز غواصی کیش

 

تفریحات کلوپ مرکز غواصی کیش

 

مرکز غواصی کیش از مراکز تفریحات آبی قدیمی جزیره است که حدود سی سال فعالیت مستمر در زمینۀ تفریحات آبی و دریایی آن را به یکی از مراکز شناخته‌شده و مورد اطمینان جزیره کیش تبدیل کرده است. خیلی از گردشگران تنها برای استفاده از تفریحات آبی و دریایی به جزیره سفر می‌کنند و از این میان غواصی در کیش و ماهیگیری در آبهای آزاد کیش دو تا از تفریحات اصلی مورد استقبال مردم محسوب می‌شوند. همین امر همکاران ما را در مجله گردشگری سفرساز بر آن داشت تا مطلبی برای معرفی کلوپ مرکز غواصی کیش به عنوان اصلی‌ترین مرکز آموزش و تور غواصی تهیه کنند تا شما عزیزان بیشتر با امکانات جزیره در زمینۀ تفریحات دریایی کیش آشنا شوید.

 

کلوپ مرکز غواصی کیش


امکانات مرکز غواصی کیش

 

مرکز غواصی کیش یا به طور دقیق‌تر مرکز غواصی و تفریحات دریایی کیش از سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را آغاز کرده و هرساله در زمینۀ فعالیت‌ها و ارائۀ خدمات تفریحات دریایی پیشرفت‌های فراوانی داشته است. خدمات کلوپ مرکز غواصی کیش شامل دو گروه اصلی غواصی کیش و دیگر تفریحات دریایی است که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت:


غواصی در کیش با کلوپ مرکز غواصی

 

در کلوپ مرکز غواصی کیش چندین نوع خدمات غواصی ارائه می‌شود که بسته به علاقه و میزان مهارت می‌توانید از آنها استفاده کنید:


تورهای یک روزه غواصی در کیش

تورهای یک روزه غواصی در سایتهای غواصی معروف جزیره یکی از خدمات اصلی مرکز غواصی کیش است. در این تورهای یک روزه که عموماً برای افراد حرفه‌ای و یا آشنا با غواصی برگزار می‌شود، بر اساس علاقۀ شما، سایت مناسب غواصی انتخاب شده و با دراختیارگذاشتن شناور و لوازم غواصی از سوی مرکز غواصی به یک سفر شگفت‌انگیز خواهید رفت. غواصی در سایت‌های مرجانی، غواصی عمیق، غواصی در آبهای جریان دار، غواصی در سایت کشتی داما و... از انواع تورهای یک روزۀ مرکز غواصی کیش هستند.

 

تور غواصی کیش مبتدی تا حرفه ای

 


تور های غواصی

در تورهای غواصی مرکز غواصی کیش که با احتساب زمان رفت و برگشت ۲ تا ۴ ساعت به طول می‌انجامد، می‌توانید یکی از سایتهای غواصی مانند کشتی یونانی (کانیون)، کانیون، سمبارون، زوبیچ، بیگ کورال و... را انتخاب کنید و با راهنمایی مربی کارکشته از غواصی در کیش لذت ببرید. سایت‌های غواصی جزیره باتوجه به عمق، پوشش مرجانی و آبزیان به چند دستۀ مبتدی تا حرفه‌ای تقسیم می‌شوند.

 

 

تاریخچه کشتی یونانی کیش را در مجله گردشگری سفرساز بخوانید.

 


سایت‌های حرفه ای غواصی در کیش

 

این سایت‌ها که مخصوص غواصی در آبهای عمیق کیش هستند، بیشتر برای کسانی قابل استفاده‌اند که در حد مبتدی تا پیشرفته با غواصی آشنایی دارند. مرکز غواصی کیش با شناور مخصوص شما را به محل این سایت‌ها می‌برد:


•    کشتی غرق شده داما – جنوب شرقی جزیره کیش – ۱۸ تا ۳۳ متر
•    کانیون – جنوب غربی جزیره – عمق ۸ تا ۱۴ متر
•    سمبارون – بین کیش و هندروابی – عمق ۱۲ تا ۱۶ متر
•    سترن کرک یا شکاف جنوبی – جنوب جزیره کیش – ۱۰ تا ۱۴ متر

 


سایتهای مبتدی غواصی در کیش

 

در این سایت‌ها افراد مبتدی که تاکنون تجربۀ غواصی ندارند با کمک مربی کلوپ مرکز غواصی کیش می‌توانند از شگفتی‌های زیر آب لذت ببرند:


•    بیگ کورال – شرق جزیره کیش – ۴ تا ۱۲ متر
•    ژوراسیک پارک – شرق جزیره کیش – ۴  تا ۱۲ متر
•    هندورابی – جزیره هندورابی – ۴  تا ۱۴ متر
•    سایت غواصی زوبیچ – روبه‌روی هتل داریوش – ۴ تا ۶ متر

 


دوره های بین المللی غواصی در کلوپ مرکز غواصی کیش

 

یکی از خدمات مرکز غواصی کیش برگزاری دوره های بین المللی غواصی است که در سه ردۀ مبتدی، پیشرفته و تخصصی برگزار می‌شود. مزیت این دوره‌ها، کوتاه بودن مدت زمان آموزشی است است که معمولاً مابین ۲ تا ۴ روز طول می‌کشد و به همین دلیل خیلی از گردشگران  علاقه‌مند می‌توانند در مدت اقامت در کیش این دوره های آموزشی را بگذرانند. دوره‌های تخصصی غواصی در کلوپ مرکز غواصی کیش شامل دوره های آموزشی امداد، کمک‌های اولیه، جستجوی اشیا در زیر آب، غواصی در آبهای آزاد و تکنیک عکاسی و فیلمبرداری زیر آب است. تمامی دوره‌های مرکز غواصی کیش تحت نظر سازمان پدی PADI ( انجمن مربیان حرفه ای غواصی) انجام می‌گیرد.

 

دوره بین المللی آموزش غواصی در کیشتمامی دوره های آموزش غواصی تحت نظارت سازمان پدی برگزار می‌شود.

 

تفریحات دریایی کیش در کلوپ مرکز غواصی

 

از جمله تفریحات دریایی و آبی که علاوه بر غواصی، در کلوپ مرکز غواصی کیش ارائه می‌شود می‌توان به تفریحات زیر اشاره کرد:


•    شاتل و بنانا
•    پاراسل
•    جت اسکی کیش
•    فلای بورد کیش
•    اسکی روی آب در آبهای خلیج فارس
•    اسکوتر زیر دریایی
•    اسنورکلینگ در کیش
•    پدل بورد

 

پاراسل مرکز غواصی کیش

 

قیمت غواصی در کیش

 

قیمت غواصی در کیش باتوجه به خدمات انتخابی، میزان مهارت و کلوپ مورد نظر متفاوت است اما هزینۀ غواصی کیش برای مبتدی ها که در آژانسهای فروش تفریحات من‌جمله وبسایت سفرساز با تخفیف به فروش می‎رسد، باتوجه به دراختیارگذاشتن مربی و تمام لوازم غواصی موردنیاز و آموزش اولیه، هزینۀ منصفانه‌ای است که می‌توانید قیمت به‌روزرسانی شدۀ آن را در صفحۀ غواصی در کیش سفرساز مشاهده فرمایید. برای کسب اطلاع از قیمت آموزش غواصی یا تورهای یک روزه نیز می‌توانید هم با کلوپ مرکز غواصی کیش تماس بگیرید و هم با همکاران ما در بخش پشتیبانی سفرساز تا شما را به بهترین شکل راهنمایی کنند.

 


غواصی بانوان در کیش

 

یکی از مزیت‌های سایت‌های غواصی در کیش این است که هم بانوان و هم آقایان می‌توانند از آن استفاده کنند. غواصی بانوان در کیش با مربی و تور  قایق جداگانه انجام می‌گیرد. افراد هنگام حرکت قایق از محل کلوپ مرکز غواصی کیش با دو قایق مجزا به بخش‌های مختلف سایت غواصی هدایت می‌شوند تا بانوان نیز بتوانند با خیال راحت از این تفریح آبی زیبا لذت ببرند.

 

غواصی در کیش برای بانوان

 

آدرس مرکز غواصی کیش

 

کلوپ مرکز غواصی کیش در شرق جزیره و پشت هتل شایان قرار دارد. موقعیت مکانی کلوپ و نزدیک تقریبی به اسکله تفریحی و همچنین پارک کیبل اسکی کیش فرصت خوبی برای برخورداری از دیگر امکانات جزیره مانند بازارگردی و رستوران‌گردی فراهم کرده است. قدم زدن در امتداد ساحل و سپس اسکله تفریحی و همچنین برخورداری از تفریحاتی نظیر شناورهای آکواریومی، رصدخانه تیتان، تله کابین کیش یا امکانات بولینگ مریم پیشنهاد ما به شما عزیزان است.

 

 

ارائه تفریحات مرکز غواصی کیش  در سفرساز با تخفیف ویژه

 

شما عزیزان می‌توانید تمامی تفریحات مرکز غواصی کیش را با تخفیف ویژه از وبسایت سفرساز خریداری کنید. برای این کار می‌توانید به صفحۀ موردنظر در دستۀ تفریحات آبی کیش سربزنید و با انتخاب تفریحات مورد علاقۀ خود در هر تعداد دلخواه، چندین تفریح را یکجا رزرو و خریداری کنید. مزیت خرید از سفرساز این است که همکاران ما می‌توانند با توجه به روز و کلوپ انتخابی شما بهترین ساعات را برای استفاده از تمامی تفریحات پیشنهاد دهند. کافی است در بدو ورود به کلوپ، بلیط خریداری‌شده را برروی تلفن همراهتان به مسئولان کلوپ مرکز غواصی کیش نشان بدهید و پس از آن بدون مشکل از تفریحات دریایی انتخابی لذت ببرید. امیدواریم در این مطلب اجمالی از مجله گردشگری سفرساز تمام اطلاعات لازم را دربارۀ مرکز غواصی کیش و همچنین غواصی در کیش کسب کرده باشید. با سفرساز و تخفیف‌های هیجان‌انگیز آن همراه باشید.

انصراف از نظر